Palade Põhikool | Rõõmsalt tuleme, rõõmsalt läheme
palade põhikool, kool hiiumaal, põhikool hiiumaal, palade loodushariduskeskus
202

Huvialaringid on meie koolis tasuta, peamised valdkonnad on: loodus, sport, muusika, mõttemängud ja nutitehnoloogia.

Välja on kujunenud traditsioonilised üritused ja tegevused, täpne plaan kujuneb septembrikuu jooksul.

Sportimiseks on täismõõtmetes saal, jõusaal, välisväljakud ja tervisespordirada, kus asub ka discgolfi mängimise võimalus.

Ürituste korraldamine

Meie koolis on võimalik korraldada erinevaid üritusi. Vastrenoveeritud saal mahutab 200 inimest, kasutada saab kaasaegset esitlustehnikat ning valgus- ja helitehnikat. Samuti saab tellida kohapeale toitlustust.

VILISTLASED

Oleme edukalt lendu saatnud 87 lendu õpilasi.

Tagasiside

meie lastevanematelt