Klasside blogid

Ole kursis meie tublide õpilaste suurepäraste blogidega

Palade Põhikool 1-3. klass

Oleme Palade Põhikooli 1. ja 3. klass ning üritame hakata blogi pidama. Meile blogi väga pidada ei meeldi, aga ehk hakkab meeldima, kui asja ilusasti jooksma saame.

Palade Põhikool 2. ja 4. klass

Alustasime oma  2. ja 4. klasside blogi pidamisega. Õpime koos ja kajastame siin oma klasside tegemisi.

Palade Põhikool 5-6. klass

V

Meid on kokku üksteist, kuus poissi ja viis tüdrukut. Viiendas klassis õpib üheksa õpilast ja kuuendas vaid kaks.  Oleme elavad ja aktiivsed, päris tore kamp.

Palade Põhikool 5-6. klass

VI

Palade Põhikool 7. klass

VII

Oleme Palade Põhikooli rõõmsad seitsmendikud.

Palade Põhikool 8. klass

Seiklused – Kogemused kummalised asjad igapäevasest koolielust.

IX KLASS

Tutvu lõpuklassi huvitavate tegemistega

Ürituste korraldamine

Meie koolis on võimalik korraldada erinevaid üritusi. Vastrenoveeritud saal mahutab 200 inimest, kasutada saab kaasaegset esitlustehnikat ning valgus- ja helitehnikat. Samuti saab tellida kohapeale toitlustust.