Aktiiv

Ägedad noored, kes teevad koolielu huvitavamaks ja mitmekesisemaks läbi oma ettevõtlikkuse

Aktiiv on Palade koolis värske liikumine, mis annab võimaluse ägedatele noortele teha koolielu huvitavamaks ja mitmekesisemaks läbi oma ettevõtlikkuse.

Aktiiv alustas oma tööd 2019 aasta 2. oktoobril ja I õppeaastal toimus meil kokku 9 koosolekut. Meil on 25 liiget, sh huvijuht, õpetajaid, hoolekogu esindajad ja lapsevanemad, õpilased on esindatud igast klassist.

Aktiiv käib koos üks kord nädalas 45 min. 8.-9. oktoober toimus AKTIIVIKATE SUUR KOOSOLEK, kus pandi paika AKTIIVI visioon, vaadati läbi kogu sündmusteplaan, tehti mitmeid ajurünnakuid, valiti hääletades aktiivile juht ning üheskoos kinnitasime aktiivi 2019/2020 õ/a nimekirja.

Lisaks osales AKTIIV kooli esindusena Käina kooli playboxil 2019 ning sai sealt ka eripreemia. Samuti näitas seltskond noori üles ettevõtlikkust ning aasta lõpuks sai sisse antud tellimus AKTIIVI pusadele, mis nüüdseks on täidetud ja meil on rõõm oma meeskonda ühtsetes pusades esindada. Palade kooli poolt koordineerib AKTIIVI tegevust Grete Olev.

Aktiivikad

Palade kooli aktiivikad