Palade kooli VI kooliolümpiamängud

12. mail toimusid Paladel 6. kooliolümpiamängud. Aladeks olid: kaugushüpe, pallivise 1.-5.klass ning kuulitõuge 6.-8.klass, maastikujooks ning lõpetuseks ühine 4.km jooks. Kõik osalejad andsid endast parima ja oli vaheldust koolipäevale.

Aitäh õpetajatele: Siirie ja Thilole spordipäeva korraldamise eest, Kerstile diplomite kirjutamise eest, Liinadele, Ingridtile, Helisele, Luulele alade assisteerimise eest, Signele 4.km jooksu medalite valmistamise ja jumping batuudtide kokkupanekul abikä(t)e ulatamise eest. Anttile avasõnade eest, Maigile virgutusvõimelemise eest. Teedule tehnika ja muusika mängimise ning aladel assisteerimise eest, Kokkadele mõnusa õue-eine eest. Bussijuht Tagole kannatlikkuse eest. Ja kõige suurem tänu lastele osalemise eest!

Üritust toetas Eesti Olümpiaakadeemia.