Vabariiklik „NUPUTA“ võitlus

Laupäeval, 14. mail toimus Tallinnas Gustav Adolfi Gümnaasiumi Vabariiklik „NUPUTA“ võitlus. Palade kooli 5-6. klassi ja 7. klassi võistkonnad võitsid Hiiumaa piirkonnavooru ja esindasid maakonda lõppvoorus. 5.-6. klasside arvestuses võistles kokku 34 võistkonda, kellede seast saavutas Palade kooli võistkond 10. koha, 7. klasside arvestuses võistles samuti 34 võistkonda, Palade kooli võistkond jagas 23.-24 kohta. Täname õpilasi ja kooli matemaatika õpetajat Ulvi Voolmad Hiiumaa ja Palade kooli eduka esindamise eest.

NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Matemaatikaalaseid teadmisi panevad proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised võistkonnad ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

Kooli Facebook

Karel, Carolyn ja Riin – VII klassi võistkond